AktualnościO hodowliMoje psySzczeniętaManchester terrierAktualnościPlany hodowlaneMiotyaktualneodchowaneTerrier brazylijskiAktualnościPlany hodowlaneMiotyaktualneodchowaneInformacje dodatkoweGaleriaO rasieManchester terrierTerrier brazylijskiKontakt
FCI ZKwP

Terrier brazylijski
Aktualności
szczenięta

19.01.2021

Zapowiedź miotu - teriery brazylijskie - druga połowa 2021 r.

Zapowiedź miotu - teriery brazylijskie - druga połowa 2021 r.

Hodowla Carbon and Gold planuje szczenięta z interesującego połączenia, po sprawdzonym reproduktorze. Rodzicami zostaną Candy (CANDY Carbon and Gold) i Antek (DANTE Metheora). Miot planowany jest w drugiej połowie 2021 roku. Zachęcam do rezerwacji szczeniąt - lista jest już otwarta.

Rodzice planowanego miotu to psy o typowym temperamencie, zrównoważonej psychice, doskonałe pod kątem wystawowym i hodowlanym. Z tego połączenia spodziewam się szczeniąt we wszystkich czterech kolorach umaszczenia, typowych dla tej rasy: brązowy tricolor, czarny tricolor, niebieski tricolor i izabelowaty tricolor.

Przyszli rodzice są przebadani na obecność genu MPS typ VII, oboje wolni od genu tej choroby.

15.01.2021

Zapowiedź miotu - teriery brazylijskie - lato 2021

Zapowiedź miotu - teriery brazylijskie - lato 2021

Hodowla planuje miot terierów brazylijskich latem tego roku, ze sprawdzonego i bardzo udanego skojarzenia. Przyszli rodzice to typowi przedstawiciele rasy, zdrowi i utytułowani. Zainteresowanych zakupem szczenięcia zapraszam do kontaktu telefonicznego i rezerwacji. Lista jest już otwarta.

07.12.2020

Mamy plany hodowlane na 2021 rok

Mamy plany hodowlane na 2021 rok

Hodowla Carbon and Gold ma już plany hodowlane na 2021 rok. Latem planujemy miot terierów brazylijskich. Szczegóły już wkrótce w zakładce SZCZENIĘTA - PLANY HODOWLANE.

05.05.2020

PLANUJEMY MIOT TERIERÓW BRAZYLIJSKICH LATEM 2020

PLANUJEMY MIOT TERIERÓW BRAZYLIJSKICH LATEM 2020

 
Hodowla Carbon and Gold przyjmuje rezerwacje na szczenięta rasy terier brazylijski,  z miotu planowanego latem 2020 r.,  po zdrowych,  typowych dla rasy i utytułowanych rodzicach. Spodziewamy się szczeniąt w umaszczeniu czarny tricolor i brązowy tricolor, z ogonkami długimi oraz z ogonkami naturalnie krótkimi. 
Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie,  609 79 89 01. 
Szczenięta opuszczają hodowlę po ukończeniu 8 tygodnia życia, z metryką ZKwP, książeczką zdrowia, wyprawką i umową sprzedaży. 
Rozwój szczeniąt od pierwszych dni życia można obserwować dzięki kamerze umieszczonej w kojcu. 
13.06.2019

MAMY TERIERY BRAZYLIJSKIE!

MAMY TERIERY BRAZYLIJSKIE!

Mamy szczenięta! Urodziły się 13 czerwca 2019, 4 pieski i 3 suczki, w umaszczeniu czarnym i brązowym. Mamy 3 czarne błyszczące węgielki i 4 wyborne czekoladki w dwóch odcieniach brązu.

03.10.2019 - wszystkie szczenięta są już w swoich nowych domach

zobacz więcej


wszystkie aktualności

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij