HODOWLA

 • MAMY PLANY HODOWLANE NA 2020 ROK


  Planujemy miot terierów brazylijskich w 2020 roku. Wszystkich, którzy myślą o zakupie szczenięcia zapraszam do kontatu telefonicznego / mailowego oraz do rezerwacji. Zapraszam też do naszego domu, gdzie można zobaczyć psy oraz warunki w jakich mieszkają, wybrać się na spacer lub porozmawiać. Szczegółowe infomacje o planowanym miocie - wkrótce w aktualnościach.

   

 • SZCZENIĘTA

  Szczenięta opuszczają hodowlę po ukończeniu 8 tygodnia życia. Maluchy są zaszczepione stosownie do wieku, dwukrotnie odrobaczone oraz przebadane przez lekarza weterynarii. Posiadają również mikroczip. Nowi właściciele mają możliwość obserwacji maluchów dzięki transmisji online z kamery zamieszczonej w kojcu.

  Przyszli właściciele otrzymują:

  - umowę sprzedaży

  - metrykę

  - kserokopię protokołu odbioru miotu

  - książeczkę zdrowia psa

  - instrukcję dotyczącą żywienia i pielęgnacji psa

  - wyprawkę

   

 • KILKA SŁÓW O MNIE I MOICH PSACH

  Witam wszystkich na stronie poświęconej moim psom i mojej pasji.

   

  Nazywam się Agnieszka Dreszer. Wraz z rodziną mieszkam w Tychach, w dzielnicy Żwaków. Obecnie jestem właścicielką czterech wspaniałych terierów. Finlej i Fanta trafiły do nas jako szczenięta, z czołowych hodowli europejskich. Furię przygarnęliśmy jako siedmioletnią dorosłą suczkę. Tosia - terier brazylijski - dołączyła do ekipy w maju 2017 roku i zdecydowanie jest maskotką wszystkich domowników. Psy mieszkają razem z nami i są członkami rodziny. Towarzyszą nam w życiu codziennym, spędzają z nami wakacje i podróżują w różne ciekawe miejsca.

  Jestem aktywnym członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, w oddziale katowickim, od 2009 roku. W 2017 roku zdałam egzamin dla asystentów kynologicznych. Aktywnie uczestniczę w wydarzeniach organizowanych przez ZKwP oddział w Katowicach oraz działam w sekcji terierów, gdzie stale poszerzam swoją wiedzę kynologiczną.Na stronie publikuję aktualności związane z wystawami, w których bierzemy udział oraz wszelkie nowości związane z ukończeniem championatów, narodzinami szczeniąt, relacje z wręczania nagród za osiągnięcia wystawowe itp. W galerii znajdą Państwo zdjęcia z wystaw, spacerów oraz takie zrobione w domowej scenerii :)

  Wystawy to jeden ze sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. To nie tylko emocje związane z rywalizacją i oczekiwaniem na ocenę. To również świetna okazja na spotkanie ze znajomymi, których mamy coraz więcej i w wielu krajach. To okazja do podróży i zwiedzania interesujących miejsc, z których pozostają cudowne wspomnienia i obietnice powrotu :)

   

  W styczniu 2015 roku zarejestrowałam przydomek hodowlany. W przyszłości chcę zmierzyć się z hodowlą psów rasy Manchester Terrier i Terier Brazylijski.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Agnieszka Dreszer

   

   

  więcej informacji - tutaj

   

Kontakt w sprawie warunkow krycia: Agnieszka Dreszer ul. Mysliwska 138 43-100 Tychy tel. 609 798 901 email: agnieszka_dreszer@o2.pl
Projekt i wykonanie strony: Disegno Studio | All rights reserved! 2013 | Aktualizacje: AGNIESZKA DRESZER | CMS by Quick.Cms

Poprawny CSS!